fbpx
Scroll to top

Установка сабвуфера

Створення якісного автозвуку в салоні автомобіля нереально без відтворення всього діапазону частот яких сприймає людина. Це неможливо забезпечити одними динаміками, тому до складу мультимедійної системи входять різні пристрої, в тому числі і сабвуфер для програвання низьких частот. Його встановлюють обов’язково для повноцінного тюнінгу акустичної системи.

Що дає підключення сабвуфера в автомобілі

  • Повна комплектація мультимедійної системи. Штатні сабвуфери рідко встановлені в автомобілях, які нижче за рангом седана класу D, при тому їх якость не завжди відповідає високим вимогам меломана.
  • Якісне відтворення низьких частот, жива і динамічна музика.
  • Налаштування акустики відповідно до ваших вимог – ви маєте можливість варіювати параметри звуку, вибираючи тип пристрою, його клас (активний чи пасивний), місце розташування.
  • Престижне оформлення салону авто; додатковий плюс, якщо машина планується до продажу.

Сабвуфер можно встановити або в корпусі авто, або, якщо немає такої можливості, зробити окремий корпусу з повною комплектацією низькочастотними колонками і іншими елементами.

В нашій студіії ви зможете не тільки замовити встановлення сабвуфера, але й вибрати сам низькочастотний динамик. В нашому магазині вони завжди є в наявності. І якщо ви мешкаєте в Житомирі то можете прийти й послухать як звучить той чи інший динамік.